بهمن
۱۳۹۲
۰۵

بیشتر بخوانید

بهمن
۱۳۹۲
۰۴
برگزاری جشنواره تئاتر فجردر شیراز/ اجرای هشت نمایش

شیراز – خبرگزاری مهر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری جشنواره تئاتر فجر در شیراز خبر داد و افزود: در این جشنواره دو نمایش صحنه ای در تالار حافظ و شش نمایش دیگر در تالار استاد هودی و خورشید به صحنه می روند.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد همتی ظهر سه شنبه در نشستی با خبرنگاران، گفت: علیرغم شرایط اقتصادی حاکم بر کشور که دولت را در موقعیتی ویژه قرار داده، برنامه های فرهنگی و هنری یکی پس از دیگری با قدرت و عزت انجام می گیرد.

وی با اعلام اینکه جشنواره تئاتر فجر نیز در راستای اقتدار فرهنگی و هنری برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تئاتر می تواند محمل خوبی برای ارتقا سطح زندگی و حقوق شهروندی مورد بهره قرار گیرد، از این رو افزون بر به صحنه رفتن 6 تئاتر توسط گروه های استانی، دو نمایش صحنه ای سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در شیراز به صحنه می رود.

وی در تشریح برنامه های جشنواره تئاتر فجر در شیراز، گفت: ششم تا هشتم بهمن ماه نمایش " بیوه های غمگین سالار جنگ " به کارگردانی شهاب الدین حسین پور با بازی گلاب آدینه، شیرین بینا، حمید رحیمی و نورا هاشمی در تالار حافظ به اجرا در می آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: "بادی که تورا برد مرا خشک کرد" به کارگردانی علی نرگس نژاد با هنرنمایی بهاره رهنما و پژمان جمشیدی نیز از 9 تا 10 بهمن میهمان تالار حافظ خواهد بود.

در حالیکه تئاتر "بیوه های غمگین سالار جنگ" سال گذشته در جشنواره تئاتر فجر به صحنه رفته، دیگر نمایشی که در شیراز با عنوان "بادی که تورا برد مرا خشک کرد" به صحنه می رود از جمله آثاری است که در بخش غیررقابتی سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار دارد و در بخش مروری بر آثار به این جشنواره گام نهاده است.
بهمن
۱۳۹۲
۰۴

سلام


بالاخره اجرای نمایش (بادی که تورا خشک کرد،مرابرد)در شهرهای

 

دیگر.
این هفته از شیراز شروع شد.

 


4شنبه و 5شنبه هرشب 2 اجرا ساعت 18 و 20 تالار حافظ.


پژمان

بهمن
۱۳۹۲
۰۲

بیشتر بخوانید

دی
۱۳۹۲
۳۰
دی
۱۳۹۲
۳۰
ستارگان سينما و موسيقي به مصاف پيشکسوتان پرسپوليس مي روند

به دعوت حميد استيلي (بازيکن اسبق تيم ملي) و علي سلماني ، تيم فوتبال ستارگان سينما و موسيقي در ديداري دوستانه به مصاف پيشکسوتان پرسپوليس مي رود.

اين ديدار روز سه شنبه 1 بهمن ماه 1392 راس ساعت 6 بعد از ظهر در زمين چمن شهرداري منطقه 2 واقع در خيابان بخشايش سعادت آباد برگزار ميشود.قرار است تيم پيشکسوتان پرسپوليس با همان تيمي که مقابل آ.ث.ميلان به ميدان رفتند به مصاف ستارگان بروند.تماشاي اين ديدار براي عموم آزاد است.

بیشتر بخوانید
دی
۱۳۹۲
۲۹
اطلاعیه مهم:

دیدار دوستانه ی پیشکسوتان پرسپولیس و ستارگان سینما و موسیقی سه شنبه
 
 
اول بهمن ساعت 18 در زمین چمن سعادت آباد-خیابان بخشایش-بالاتر از
 
 
بیمارستان عرفان...

ورود برای عموم(از جمله خانم ها)آزاد و رایگان است.
بیشتر بخوانید
دی
۱۳۹۲
۲۹
دی
۱۳۹۲
۲۸از اون نگاه هااابیشتر بخوانید